Cajsa Johansson

Kvalitet og Miljø

Mobiltelefon: +46 708 28 81 47

E-post: cajsa.johansson@sundlings.se

Camilla Lundberg

Teamleder Produksjon og Lager

Telefon:

Mobiltelefon: +46 768 52 66 10

E-post: camilla@sundlings.se

Niklas Björk

Innkjøp

Telefon:

Mobiltelefon: +46 733 99 18 21

E-post: niklas.bjork@sundlings.se

Maria Sundling

Markedsføring & Kommunikasjon

Mobiltelefon: +46 733 71 99 11

E-post: maria@sundlings.se

Maria Oldin

Innkjøp og ordrer

Telefon:

Mobiltelefon: +46 708 408 222

E-post: maria.oldin@sundlings.se

Erik Sundling

Innkjøp

Mobiltelefon: +46 73 807 6977

E-post: erik@sundlings.se

Emma Bustad

Viseadministrerende direktør

Mobiltelefon: +46 709 58 30 80

E-post: emma@sundlings.se

Odd-Gunnar Røed

Teknisk støtte

Telefon:

Mobiltelefon: +47 917 93 210

E-post: cabarete@online.no

Annica Svensson

Økonomi

Telefon: +46 510 425 107

Mobiltelefon: +46 704 85 21 60

E-post: annica@sundlings.se

Andreas Klarén

Logistikk og ordrer

Telefon: +46 510 425 105

Mobiltelefon: +46 734 40 17 00

E-post: andreas@sundlings.se

Alexander Johansson

Teknisk støtte

Telefon: +46 510 425 109

Mobiltelefon: +46 708 40 37 73

E-post: alexander@sundlings.se

Daniel Bjuke

Produksjons- og kvalitetssjef

Telefon: +46 510 425 103

Mobiltelefon: +46 731 51 04 43

E-post: daniel@sundlings.se

Joakim Gannholt

Økonomisjef

Telefon: +46 510 425 104

Mobiltelefon: +46 702 11 03 26

E-post: joakim@sundlings.se

Janne Falk

Salgs- og markedssjef

Telefon: +46 510 425 102

Mobiltelefon: +46 708 40 11 64

E-post: janne@sundlings.se

Per Sundling

Administrerende direktør

Telefon: +46 510 425 101

Mobiltelefon: +46 708 40 11 04

E-post: per@sundlings.se